Tu możesz zostać, kim chcesz! Przekonaj się, jak to jest być księciem lub jego giermkiem, królewną albo smokiem. Poczuj ciężar szczerozłotej korony i sprawdź, na czym polega służba w zamkowych komnatach.
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 11-13 lat.

Zajęcia adresowane do młodzieży starszej, studentów  i osób dorosłych. Uczestnicy poddawani są wszechstronnemu treningowi  aktorskiemu, na który  składa się praca nad ciałem, głosem,  przestrzenią, rekwizytem. Praca w  zespole kształci umiejętność  współdziałania, komunikacji oraz  improwizacji.

Zajęcia aktorskie dla dzieci, zabawy na scenie i przed kamerą.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 11-13 lat.

Młodzieżowa grupa teatralno-filmowa.

Szukasz zajęć teatralnych? Świetnie trafiłeś! Teatr Młodzieży to grupa młodych ludzi, która poprzez zabawę tworzy spektakle i filmy, ucząc się przy tym aktorstwa i odkrywając w sobie niezwykłe umiejętności.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci 6-10 lat.

Dzięki uczestnictwu w zajęciach teatralnych dzieci mają możliwość kontaktu z różnorodnymi formami sztuki. Teatr stanowi bowiem syntezę wszelkich środków artystycznego wyrazu, łączy w sobie plastykę, muzykę, słowo i ruch. Zabawa w teatr umożliwia dzieciom spełnić ich naturalne potrzeby i skłonności – poznawanie i naśladowanie świata, zadawanie pytań i szukanie odpowiedzi na temat otaczającej je rzeczywistości oraz nieskrępowanego wyrażania emocji.