W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć niepowtarzalne świąteczne chwile z najbliższymi a nadchodzący rok doświadczać spokojem i realizacją osobistych zamierzeń. Niech to Boże Narodzenie będzie chwilą wytchnienia od trosk i codziennego zabiegania. Niech Nowy Rok przyniesie spełnienie marzeń, wiele radosnych dni oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Życzymy Państwu serdecznych świąt otulonych ciepłem rodzinnym oraz szczęścia w Nowym Roku - Wiesława Sadowska Dyrektor Domu Kultury "Włochy" z zespołem.

Szanowni Państwo,
zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach w sezonie kulturalnym 2017/2018. Szczegółowe informacje o poniższych zajęciach znajdą Państwo również w zakładce ,,Zajęcia".

Zapraszamy dzieci od lat 3 oraz opiekunów na "Bal u Królowej Zimy" w ramach cyklu Bajkowe Niedziele! Bal karnawałowy poprowadzą aktorzy znanego we Włochach Teatru pod Orzełkiem!

Czy z nieba lepiej widać nasze ziemskie sprawy? Czy Anioł może być dobrym coachem, psychologiem, terapeutą? Do niełatwej walki o życie młodej, zdesperowanej kobiety, stojącej u progu dramatycznej decyzji o samobójstwie, swych nadprzyrodzonych mocy użyją aniołowie. Czy ich wysiłki nie pójdą na marne? Przekonajmy się sami. W końcu – Anioł też człowiek.

Zapraszamy dzieci w drugim tygodniu ferii zimowych na bezpłatne projekcje filmowe!

Dom Kultury „Włochy” to miejsce otwarte dla mieszkańców. Chcemy wspierać działania lokalne, inicjatywy oddolne i integrować sąsiadów.   Jesteśmy gotowi udostępnić pomieszczenia mieszkańcom Dzielnicy Włochy, którzy chcą robić coś dla innych. Sale udostępniamy nieodpłatnie, wyłącznie na działania niekomercyjne m.in. warsztaty, spotkania, koła zainteresowań.