Szanowni Państwo,

informujemy, iż planowany na 28 października br g. 15.00 Wieczorek Muzyczny zostaje odwołany na prośbę uczestników Klubu Seniora Okęckiej Sali Widowiskowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na GALĘ FINAŁOWĄ wieńczącą Włochowski Miesiąc Seniora! Wystąpi dla Państwa i zachęci do zabawy Warszawska Orkiestra Sentymentalna! Miejsce Gali: Sala Teatralna w Fundacji im. ks. prof. Ryszarda Rumianka, ul. Rybnicka 27. Zaproszenia do odbioru w Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Czereśniowa 35.

Zapraszamy na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy!

Uwaga! Zmiana godzin Turnieju!

Musical dla dzieci na motywach powieści C. Lewis'a "Przygody Alicji w krainie czarów" w wykonaniu Teatru Muzycznego "dramADA" z Artystycznego Domu Animacji!

Lubisz śpiewać? Kochasz muzykę? Uwielbiasz przebywać wśród pozytywnie zakręconych ludzi? Zapraszamy do CHÓRU MIESZANEGO (NIEWSTRZĄŚNIĘTEGO) DLA DOROSŁYCH. Zajęcia są darmowe!

GALERIA START w Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury "Włochy" zaprasza na wystawę Michała Polaczka - Padół Warszawski/rubieże. To intymne portrety Warszawy. Premierowo cykl grafik uzupełniają szkicowniki artysty, dające wgląd w systematykę pracy, szlachetność kreski oraz zdumiewającą umiejętność obserwacji zastanych sytuacji.

Zapraszamy na koncert "Pieśni listopadowe" w wykonaniu Chóru Męskiego im. Wacława Lachmana Towarzystwa Śpiewaczego "Harfa" pod dyrekcją Pawła Choiny!

„BAJA” to spektakl łączący pokolenia, którego scenariusz jest inspirowany przypowieściami i bajkami z różnych zakątków świata. Spektakl kierowany jest do widzów od 7 roku życia. Twórcom szczególnie zależy na tym, aby na pokazy sztuki przychodzili dziadkowie ze swoimi wnukami, tworząc międzypokoleniową atmosferę wspólnego oglądania i słuchania bajek.

Koncert "C'est la vie" w wykonaniu zespołu Trio w obrotach to pogodne spojrzenie na świat. Poprzez teksty i melodie znanych piosenek mówimy o naszych zwyczajnych dniach, ludzkich problemach i radościach. Z pośród piosenek wybranych do tego koncertu wypływa obraz życia, w którym nie wszystko trzeba brać na serio.

Dzieci będą miały okazję zapoznać się z jednym z najbardziej nowoczesnych elektronicznych instrumentów perkusyjnych - MALLET KAT, wykorzystywanym we współczesnym jazzie. Poznają genezę i budowę instrumentu, technikę gry, tajniki improwizacji charakterystycznej dla muzyki jazzowej oraz niesamowite możliwości prezentowanego instrumentu!