Z uwagi na odbywające się w Okęckiej Sali Widowiskowej przesłuchania XVII Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA oraz Koncerty Galowe zostają odwołane zajęcia: -> czytaj więcej

INFORMUJEMY
Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia. Prosimy o założenie konta na portalu strefazajec.pl

UWAGA Prosimy o terminowe dokonywanie opłat za zajęcia, do 10 dnia każdego miesiąca z góry, za dany miesiąc oraz o niedokonywanie przedpłat za zajęcia za kilka miesięcy naprzód.

"Łysa śpiewaczka" Eugène Ionesco uważana jest za jedną z najważniejszych sztuk teatru absurdu. Na ile sztuka, której pierwsza premiera miała miejsce prawie 60 lat temu, może być aktualna dzisiaj, gdy absurd i groteska w teatrze nie są czymś nowym? Wystawiając sztukę Ionesco, zwracamy uwagę na miałkość naszej codziennej komunikacji. Coraz częściej rozmawiamy z drugą osobą jedynie wypowiadając zdania, za którymi nie kryje się nic więcej. Czy w dobie przesytu nieraz sztucznymi formami komunikacji możemy jeszcze zachować siebie i dojrzeć drugiego człowieka?

Zapraszamy na Koncert "Tutaj mieszkam" w wykonaniu Agnieszki Wilczyńskiej przy akompaniamencie Andrzeja Jagodzińskiego w ramach cyklu Muzyczne Labirynty. „Tutaj mieszkam” to płyta sygnowana przez wokalistkę Agnieszkę Wilczyńską oraz autora wszystkich tekstów na tej płycie - Wojciecha Młynarskiego. Płyta została nagrodzona statuetką „Fryderyk 2016” w kategorii jazz Debiut Fonograficzny. Koncert promocyjny płyty odbył się w maju 2015 w Teatrze Polskim w Warszawie.

W programie m.in. piosenki ze szczyptą śmiechu, smutku, żartu i kokieterii.  „Obłąkany taniec”, „Pożółkłe wspomnienia”, „Życie w galopie”, „W miodzie”, „Tak i nie”, „Kobiety zagadki”. W koncercie pojawią się także znane i lubiane  przeboje –  „Non, je ne regrette rien". „Demain n`existe pas”.

Zapraszamy na koncert pt. „Koniugacja miłości” w wykonaniu zespołu JOANNA BEJM QUINTET. W programie wiersze Haliny Poświatowskiej „ubrane” w autorskie kompozycje zespołu, oscylujące wokół akustycznego popu, folku, jazzu i bossa novy. Obok zmysłowych, emocjonalnych ballad usłyszymy energetyczne rytmy pełne świeżości i świetnych improwizacji.

Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA powstał z myślą o popularyzacji działań artystycznych dzieci i młodzieży. Jego celem jest także propagowanie wiedzy o sztuce teatralnej, muzycznej i tanecznej, konfrontacja dorobku artystycznego grup prezentujących poszczególne placówki, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy artystycznej z dziećmi i młodzieżą.

Zapraszamy dzieci od lat 4 na spektakl pt. "Baśniowy pokoik" w wykonaniu Teatru Dobrego Serca w ramach cyklu Bajkowe Niedziele! Baśniowy pokoik - to wielkie marzenie niepoprawnego Pieska, który porzuca rodzinną budę i kochającego Tatę, by zdobyć pierwszą nagrodę na wystawie psów w Mieście Róż. Niestety róże mają też kolce! Czy Piesek odda swą miskę i obrożę, by móc trochę się pobawić? Czy zamiast "baśniowego pokoiku" zyska pchły na grzbiet? Wszystko skończyłoby się może źle, gdyby nie Biały Kotek idący za nim łapa za łapą. Ale... Co na to wszystko powie Tata?!

Konkurs Rodzinny na ozdobę ze szkła ,,Kolorowa szklana Wielkanoc".
Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do rodzin. Przyjmujemy też zgłoszenia indywidualne z całej Warszawy.

Szanowni Państwo,
zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach w sezonie kulturalnym 2017/2018. Szczegółowe informacje o poniższych zajęciach znajdą Państwo również w zakładce ,,Zajęcia".