Informujemy, że w dniu 22 czerwca zajęcia TANIEC NOWOCZESNY są odwołane.

30 czerwca zapraszamy na "Piknik twórczości". Nasz piknik to koncert, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne, wyprzedaż garażowa, przejazd zabytkowym taborem Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej oraz wiele innych atrakcji dla małych i tych trochę większych.

Na najbliższą wyprzedaż garażową zapraszamy 30 czerwca. Jest to cykliczne wydarzenie kulturalne o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedażach zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń itp.

Wakacje coraz bliżej. Dla tych, którzy zostają w Warszawie przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia. Zapraszamy na zajęcia plastyczne, wokalne, zajęcia w pracowni gliny. Dodatkowo w poniedziałki, środy, piątki w Kinie ADA wyświetlane będą filmy animowane.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii „Artystyczny portret” Anny Hałat-Kruczyńskiej.
"Włochowianka z wyboru od 8 lat. Fotografuję od najmłodszych lat. Przełom w mojej twórczości nastąpił po pojawieniu się na świecie mojej córeczki, kiedy to odkryłam miłość do fotografii dziecięcej i nabrałam śmiałości względem ludzi uwieczniając ich na portretach. W moje prace, niezależnie czy komercyjne czy artystyczne, wkładam serce. Przykładam dużą wagę do tego aby wydobyć piękno osoby, z którą pracuję. Pomagają mi w tym liczne szkolenia, także poza granicami Polski, oraz wypracowany przez lata warsztat..."

Zapraszamy na prezentację zespołów "SamoGraj" i "ADABAND" oraz występy dzieci i młodzieży z sekcji prowadzonych przez Szymona Justynę i Julię Szostek.
O godzinie 19.00 wystąpi zespół KALINOWE TRIO.

Sąsiedzkie Grono Kobiet to klub dla kobiet o różnych poglądach, zainteresowaniach, które pragną się inspirować, rozwijać, wspierać w kreowaniu własnego życia i organizowaniu wolnego czasu.swoją pasją innych.

17 czerwca 2018 zapraszamy na bajkę "Złote jajko" na motywach bajki Władymira Orłowa w tłumaczeniu Elżbiety Dąbrowy. Spektakl to opowieść, z której dzieci dowiedzą się, że nawet ktoś bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochającego.

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Ceramicznej ADA dnia 13 maja br. Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 10.00-14.00), koszt warsztatów to 30 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł.

INFORMUJEMY
Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia.