W związku z wymianą szyb w dniu 8 grudnia (piątek) zostają odwołane wszystkie zajęcia odbywające się w sali kolumnowej i tanecznej.

Partnerstwo Lokalne Dzielnicy Włochy serdecznie zaprasza na Mikołajkową zawieruchę - otulmy się sąsiedzkim ciepłem w sobotę 9 grudnia w godz. 13.30-17.30 na ul. Rybnicką 27 do sali teatralnej Fundacji Rumianka oraz na plac przed kościołem.

Z początkiem września zapraszamy na cykl koncertów edukacyjnych dla dzieci. Spotkania mają na celu zapoznanie dzieci z różnorodnością polskiego folkloru, strojami ludowymi, obrzędami okołoświątecznymi oraz kulturą mniejszości narodowych, które wpisały się bardzo głęboko w tradycje polskie.

Zapraszamy całe rodziny do „Warsztatowni Sąsiedzkiego Grona Kobiet”, miejsca gdzie można nauczyć się nowych umiejętności, podzielić pomysłami, spędzić miło czas w otoczeniu ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie rękodzieła, chętnych zarażać swoją pasją innych.

27 stycznia zapraszamy na wyprzedaż garażową. Jest to cykliczne wydarzenie kulturalne o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedażach zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń itp.

18 listopada zapraszamy na wernisaż prac plastycznych członków Pracowni Malarstwa i Rysunku Domu Kultury "Kolorowa".

Nowy rok kulturalny to nowe wspaniałe spektakle w Artystycznym Domu Animacji.
3 grudnia odbędzie się spektakl "Mam braciszka". To spektakl familijny, w zabawny sposób dotykający ważnych problemów akceptacji i tolerancji. Historia dla małych i dużych.

9 listopada zapraszamy na pierwsze zajęcia . Udział w zajęciach będzie okazją nie tylko do poznania języka, ale również kultury krajów związanych z tym językiem hiszpańskim.

Zapraszamy na koncert Stanisława Soyki! Muzykowi na scenie towarzyszyć będą syn Kuba na perkusji, Przemek Greger na gitarze elektrycznej i akustycznej. Wejściówki 20 zł do kupienia w biurze Okęckiej Sali Widowiskowej od 27.11.2017r. w godz. 12.00-19.00

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Ceramicznej ADA w dniu 5 listopada br. Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 9.00-14.00), koszt warsztatów to 30 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł.