INFORMUJEMY
Opłaty za zajęcia w styczniu 2018 można dokonać dopiero od 3 stycznia 2018

Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia.

Nowy rok kulturalny to nowe wspaniałe spektakle w Artystycznym Domu Animacji.
18 lutego 2018 odbędzie się spektakl "W krainie grzeczności". Niegrzeczna Zuzia zostaje przeniesiona do Krainy Grzeczności, gdzie dobra wróżka uczy ją używania magicznych słów: proszę, dziękuję, przepraszam.

Zapraszamy na KONKURS WIELKANOCNY w ramach rodzinnych warsztatów ceramicznych w Pracowni Ceramicznej ADA w dniu 4 marca br. Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 9.00-14.00), koszt warsztatów to 40 zł od rodziny.

24 marca zapraszamy na wyprzedaż garażową. Jest to cykliczne wydarzenie kulturalne o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedażach zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń itp.

Sąsiedzkie Grono Kobiet to klub dla kobiet o różnych poglądach, zainteresowaniach, które pragną się inspirować, rozwijać, wspierać w kreowaniu własnego życia i organizowaniu wolnego czasu.swoją pasją innych.

9 listopada zapraszamy na pierwsze zajęcia . Udział w zajęciach będzie okazją nie tylko do poznania języka, ale również kultury krajów związanych z tym językiem hiszpańskim.