Formacja tańca współczesnego


Formacja będzie działać w oparciu o elementy techniki modern, tańca współczesnego, jazzowego i podstawy tańca klasycznego (baletu).Czytaj więcej...

Taniec nowoczesny z elementami akrobatyki

 
Ten styl to połączenie różnych technik tanecznych i akrobatyki.
 Charakteryzuje się szybkim tempem, dynamiką i ekspresją.Czytaj więcej...

Taniec Towarzyski dla początkujących

 

Zajęcia Tańca Towarzyskiego dla początkujących dedykowane są osobom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Podstawowym założeniem jest nauka następujących Tańców Towarzyskich: Walc Angielski, Walc Wiedeński, MarszFox, QuickStep, ChaCha, Rumba, Jive, Samba.


Czytaj więcej...

Taniec Towarzyski dla zaawansowanych
Zajęcia Tańca Towarzyskiego dla zaawansowanych dedykowane są osobom, które pierwsze kroki taneczne mają już za sobą. Założeniem spotkań jest nauka tańców towarzyskich na poziomie zbliżonym do tańca turniejowego.


Czytaj więcej...

Party Dance


Kurs PARTY DANCE (inaczej - taniec użytkowy lub taniec imprezowy) to zajęcia skierowane do osób, które w szybkim czasie chcą się nauczyć tańca „w parze”. Kurs obejmuje: pracę nad koordynacją ruchową, naukę prostych kroków, kombinacji figur tanecznych, jak „prowadzić” partnerkę, jak „dać się poprowadzić” partnerowi.


Czytaj więcej...

Zumba dla dzieci


 

Zumba dla dzieci to połączenie Zumba Fitness czyli ćwiczeń w rytmach tańców latynoskich i nie tylko z treningiem mającym na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 zabawy i ruchu w tym samym czasie.

Czytaj więcej...

Zumba dla młodzieży i dorosłych

Są to zajęcia inspirowane latynoskimi rytmami, będące fuzją tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Czytaj więcej...

Modeluj sylwetkę w rytmie salsy i innych rytmów latynoamerykańskich


Kształtujemy sylwetkę poprzez salsę i inne rytmy latynoamerykańskie.
Salsa i tańce latynoamerykańskie angażują głównie biodra i brzuch, a więc z tych miejsc pozbędziemy się tłuszczu, przy okazji wyszczuplimy talię a naszym ruchom z każdą lekcją będzie przybywać gracji.
Taniec poprawia nastrój, ponieważ ruch zwiększa wydzielanie endorfin - hormonów szczęścia.
Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Jesteś tutaj: Home Zajęcia Zajęcia taneczne