Filmowe lato

Filmowe lato

2-30.08.2017Małych i dużych miłośników kina zapraszamy na FILMOWE LATO! Specjalnie dla...

  • Filmowe lato

    Filmowe lato

Aktualności

Filmowe lato w Kinie ADA

W sierpniu w Kinie ADA odbywać się będą seanse filmów dla dzieci. Zapraszamy w każdy poniedziałek, środę i piątek od 2 do 30 sierpnia. Informacje na temat tytułów filmów znajdziecie Państwo pod numerem telefonu 22 863 79 81. Wstęp do kina w tym okresie będzie bezpłatny.

Czytaj więcej...

Koncert zespołu cygańskiego DROMENCA

1 lipca Cygański Zespół „Dromenca” zabierze publiczność w podróż po drogach i bezdrożach (dromenca to po cygańsku - drogi, bezdroża), jakimi przemierzały cygańskie tabory.
Zespół Cygański DROMENCA istnieje od ponad 10 lat. W repertuarze zespołu usłyszymy stare pieśni, jakie wykonywali Cyganie w taborach w trakcie swych wędrówek przez tereny Polski oraz Rosji.

Czytaj więcej...

Piknik Twórczości

1 lipca zapraszamy na piknik organizowany w ramach letnich spotkań plenerowych "Lato w plenerze z Domem Kultury Włochy".
"Piknik twórczości"" to koncert, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne, wyprzedaż garaowa oraz wiele innych atrakcji dla małych i tych trochę większych.

Czytaj więcej...

Wyprzedaż garażowa

wyprzedaż garażowa1 lipca zapraszamy na wyprzedaż garażową. Jest to cykliczne wydarzenie kulturalne o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedażach zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń itp.

Czytaj więcej...

Piknik nie tylko z książką

11 czerwca zapraszamy do Parku Kombatantów na PIKNIK nie tylko z KSIĄŻKĄ.
W programie Pikniku znalazł się m.in. koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej oraz bajka muzyczna J. Brzechwy Czerwony Kapturek w wykonaniu Teatru Rodziców „Po pracy” dzieci z Przedszkola nr 71. Będziemy również podziwiać występy dzieci i młodzieży z Domu Kultury Włochy, Artystycznego Domu Animacji i zaproszonych placówek.

Oczywiście nie może zabraknąć WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ. Zapraszamy wszystkich "zbieraczy", "kolekcjonerów", czy po prostu miłośników kupowania. Początek wraz z rozpoczęciem Pikniku.

Czytaj więcej...

Przedstawienia dla dzieci

bajki dla dzieciZapraszamy całe rodziny na niepowtarzalne spotkania z teatrem dziecięcym.
4 czerwca odbędzie się spektakl "To już lato, co ty na to?". Świstak przyjeżdża nad morze na wakacje. Gdy wchodzi na plażę zrywa się sztorm i porywa mu walizkę z rzeczami, do których Świstak jest bardzo przywiązany...

Czytaj więcej...

Bajka muzyczna "Rapujące cyfry"

Bajka muzyczna "Rapujące cyfry" to edukacyjny musical zawierający 14 piosenek do autorskich tekstów trzech warszawskich poetek: Agnieszki Frączek, Marzeny Kowalskiej i Moniki Oliszewskiej z muzyką Joanny Jasińskiej, w reżyserii i scenariuszu Kamila Jarosa.
Jest to opowieść o czwórce rodzeństwa, które wybiera się z rodzicami na wycieczkę do lasu. Podczas wyprawy oddalają się od rodziców i niechcący gubią się przeżywając tym samym najliczniejsze przygody.

Zapraszamy 27 maja do Okęckiej Sali Widowiskowej DK "Włochy" przy ulicy 1 Sierpnia 36a.
28 maja zagramy w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, Warszawa ul. Modzelewskiego 59

Czytaj więcej...

Wystawa Danuty Kasińskiej

22 kwietnia w Artystycznym Domu Animacji odbędzie się wernisaż wystawy Pani Danuty Kasińskiej. Przygoda Pani Danuty z pracą twórczą zaczęła się od 2010 roku. W Pracowni Tkactwa Artystycznego „Magiczne Włókno” rozwijała warsztat tkacki a w Pracowni Plastycznej, doskonaliła zamiłowanie do malarstwa.
Artystkę inspiruje głównie natura. W pracach wciąż poszukuje nowych technik i form wyrazu. Panią Danutę pasjonują kolory, przenikające i zmieniające się światło, przez co próbuje uchwycić nastrój oraz wyrazić swoją wrażliwość i emocje.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Jesteś tutaj: Home Aktualności